darmowa dostawa od 150,00 zł
14 dni na zwrot
Wysyłka w 1-2 dni
2019-02-21

Frezarki do Paznokci - Jaką Wybrać?

Frezarki do Paznokci - Jaką Wybrać?

Czym jest frezarka i do czego służy?

Frezarki do paznokci są obecnie jednymi z najpopularniejszych urządzeń do wykonywania manicure i pedicure, zarówno w gabinecie kosmetycznym jak i w domu. Cechuje ją przede wszystkim  szeroka gama zastosowań. Z jej pomocą możemy nie tylko usunąć skórki, nadać kształt paznokcia ale i pozbyć się uciążliwych odcisków czy zrogowaceń naskórka. Świetnie radzi sobie również w przypadku grubych twardych paznokci, ciężkich do opracowania klasycznym pilnikiem, oraz przy ściąganiu stylizacji żelowej czy akrylowej. Frezarka nie wymaga wcześniejszego przygotowania i zmiękczania skóry, dlatego też zmniejsza czas zabiegu.

 

 Jaką wybrać frezarkę do paznokci?


Dobra frezarka powinna spełniać wszystkie oczekiwania kupującego. Warto więc zastanowić się do czego będziemy jej używać, czy będzie to frezarka do paznokci naturalnych czy frezarka do paznokci hybrydowych?  Szczególną uwagę należy zwrócić na parametry czyli moc i obroty na minutę. Im większe parametry wybierzemy tym łatwiej i szybciej będziemy mogli pracować. Kolejną ważną rzeczą jest jej kształt i waga, wykonywanie zabiegów zbyt ciężką i nie dopasowaną głowicą może być męczące. Najlepsza głowica to taka która jest idealnie przylegająca do dłoni i odpowiednio wyważona. Istotna jest też ilość drgań i głośność, szczególnie jeśli pracujemy frezarką na klientkach.

Przy dłuższym czasie używania staje się to po prostu mało komfortowe dla obu ze stron. Jako ostatnie możemy brać pod uwagę dodatkowe udogodnienia takie jak:
- pedał nożny który umożliwi włączenie i wyłączenie głowicy za pomocą stopy,
- zestawy frezów,
- obroty prawe i lewe, są przydatne jeśli opracowujemy raz jedną raz drugą dłoń,
- włącznik i regulacja obrotów w zasilaczu/bazie usprawni to pracę początkującym jak i profesjonalistkom
- pochłaniacz pyłów, który usunie resztki lakieru i szkodliwe substancje z wdychanego powietrza

Jeśli mamy problem z wyborem pomocnym będzie ranking frezarek, gdzie sprawdzimy które modele są najbardziej pożądane. Najlepiej oceniane frezarki do paznokci wg rankingu naszej drogerii:

Semilac profesjonalna frezarka do paznokci

Semilac frezarka 12W