darmowa dostawa od 200,00 zł
14 dni na zwrot
Wysyłka w 1-2 dni

Zwrot i wymiana

ZWROT 

Odstąpienie od umowy obowiązuje do 14 dni od daty otrzymania towaru. Zakupiony towar możesz zwrócić w terminie do 30 dni od daty jego dostarczenia w następujący sposób:

  1. Wypełnij formularz odstąpienia od umowy, znajdziesz go klikając w link > (tutaj) Możesz wybrać wersję elektroniczną lub papierową, którą dołączysz do przesyłki.
  2. Wyślij zwracany towar na adres: Open Project StrefaUrody, ul. Chamaja 6, 35-021 Rzeszów z podpisem "Zwrot towaru".
  3. Zwracany towar powinien być kompletny i nie może nosić śladów użytkowania, prosimy o dokładne zabezpieczenie i zapakowanie zwracanego towaru, aby nie uległ uszkodzeniu. Koszt wysyłki towaru pokrywa Kupujący (Klient).

W terminie do 14 dni zwracamy koszty towaru na numer konta bankowego, który został podany w formularzu odstąpienia od umowy.

WYMIANA

Jeśli chcesz wymienić zakupiony towar, dokonaj zwrotu produktu według opisanych wyżej zasad. Następnie złóż na stronie nowe zamówienie z właściwym towarem. Zwrot środków za odesłany towar będzie dokonany w terminie do 14 dni od otrzymania przesyłki.

 

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 3105 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-28
Obsługa mojego zamówienia była doskonała , terminowa i na bieżąco byłam informowana o przebiegu realizacji zamowienia. Sklep godny polecenia na 100%. Co do oceny kremów opinię napiszę po dłuższym używaniu tego kremu.
2023-11-25
Serdecznie dziękuję i polecam
pixel