Odbierz bez kosztów przesyłki w sklepie
Dla kogo: | kobieta |
Skóra: | każda |
Typ: | brązujący ,
nawilżający |
Karnacja: | śniada, ciemna |
Dax Cosmetics Dax Sun Samoopalacz Extra Bronze do ciemnej karnacji zapewnia naturalną, zdrową opaleniznę na twarzy i całym ciele bez udziału słońca.
Preparat łatwo i równomiernie rozprowadza się na skórze. Szybko się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu i nie tworzy smug. Już po 1 godzinie od nałożenia skóra zmienia kolor. Pełny efekt brązujący uzyskuje się po 4 godzinach.
Krem zawiera wysokiej klasy, naturalny składnik brązujący posiadający ECOCERT oraz składniki pielęgnacyjne: olejek z orzecha makadamia i glicerynę, które odpowiednio odżywiają, chronią skórę przed przedwczesnym starzeniem i intensywnie nawilżają skórę. Krem posiada delikatny, przyjemny zapach.
Sposób użycia:
Umyć i osuszyć skórę. Niewielką ilość kremu starannie i równomiernie rozprowadzić na skórze szczególnie na kostkach, łokciach i kolanach. Omijać brwi i włosy przy nasadzie. Aby uzyskać głębszy odcień opalenizny, należy powtórzyć aplikację po ok. 3 godzinach. Dla podtrzymania efektu stosować co 2-3 dni.
Po każdym użyciu dokładnie umyć ręce.