ARDELL SZTUCZNE RZĘSY TWIN PACK WISPIES
Ardell Twin Pack Wispies Black to profesjonalne rzęsy wykonane z naturalnego, sterylizowanego włosia. Naturalnej długości, lekko podkręcone dają naturalny efekt. Umieszczone są na bezbarwnym, elastycznym sylikonowym pasku, dzięki czemu aplikacja jest bardzo komfortowa.
Nakładanie rzęs w trzech prostych krokach:
1. Delikatnie zdejmij rzęsy z tacki. Przymierz rzęsy do swoich - jeżeli wystają poza linię rzęs, przytnij nadmiar małymi nożyczkami.
2. Nałóż niewielką ilość kleju wzdłuż podstawy sztucznych rzęs. Odczekaj 30 sekund, aż klej trochę przeschnie i stanie się lepki.
3. Ułóż je tak blisko naturalnej linii rzęs, jak to możliwe. Dociśnij lekko przez kilka sekund. Do precyzyjnej aplikacji możesz posłużyć się pęsetą.
Po zdjęciu rzęs odłóż je na tackę. Rzęsy zachowają swój naturalny kształt i z pewnością posłużą do kolejnej aplikacji.