darmowa dostawa od 200,00 zł
14 dni na zwrot
Wysyłka w 1-2 dni
Premiera kolekcji Everybody stworzonej z Aleksandrą Sosfa! ZOBACZ!
Pędzel do konturowania i rozświetlania IBRA Makeup nr 27
Marka
Symbol
5907518390935
Kod producenta
5907518390935
Stan
Nowy
Stan opakowania
oryginalne
Produkt wprowadzony do obrotu na terenie UE przed 13.12.2024
TAK

Pędzel do konturowania i rozświetlania IBRA Makeup nr 27

Pędzel przeznaczony do konturowania i rozświetlania twarzy.

Pędzel z naturalnego białego włosia kozy, bardzo wysokiej jakości. Włosie mocno skupione przy skuwce pędzla, a stopniowo rozszerza się na końcu. Kształt tzw. „miotełki” ułatwi delikatną i subtelną aplikacje rozświetlacza, różu, czy pudru np. pod oczy. Błyszczące wykończenie drewnianego trzonka tworzy piękną i estetyczną całość.

Już nie musisz martwić się smugami i plamami z bronzera. Nasze pędzle do konturowania całkowicie odmienią jakość Twojego makijażu. Już dziś postaw na profesjonalne produkty, które zagwarantują Ci doskonały makijaż! 

Pędzel do konturowania Ibra - najwyższa jakość makijażowych akcesoriów w zasięgu ręki! 

Niezależnie od tego, jaką technikę preferujesz – konturowanie na morko czy konturowanie na sucho – nasz pędzel do prawdziwy must have! Pedzle do makijażu, dostępne w ofercie Innsi umożliwią wykonanie precyzyjnego make-upu, niezależnie od Twojego doświadczenia. 

Profesjonalne akcesoria do makijażu

Stworzony, aby podkreślać kobiece piękno, pędzel z naturalnego białego włosia kozy, bardzo wysokiej jakości. Włosie mocno skupione przy skuwce pędzla, a stopniowo rozszerza się na końcu. Kształt tzw. „miotełki” ułatwi delikatną i subtelną aplikacje rozświetlacza, różu, czy pudru np. pod oczy. Błyszczące wykończenie drewnianego trzonka tworzy piękną i estetyczną całość.

Zastosowanie pędzla IBRA Makeup nr 27:

  • konturowanie twarzy,
  • rozświetlanie twarzy, strobing.

Zalety pędzla IBRA Makeup nr 27:

  • owalny kształt ułatwia aplikację kosmetyków,
  • solidnie wykonanie uniemożliwia gubienie włosia.
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:

Pędzel do konturowania i rozświetlania IBRA Makeup nr 27

25,34 zł
brutto / szt.
PayPoOdroczone płatnościKliknij aby zobaczyć szczegóły
Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo.PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.
14 dni na łatwy zwrot
Bezpieczne zakupy
pixel