darmowa dostawa od 200,00 zł
14 dni na zwrot
Wysyłka w 1-2 dni
Premiera kolekcji Everybody stworzonej z Aleksandrą Sosfa! ZOBACZ!
SILCARE żel UV Base One Cover 30 g

SILCARE żel UV Base One Cover 30 g

21,99 zł
brutto / szt.
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: / szt.
Cena regularna: / szt.
14 dni na łatwy zwrot
Bezpieczne zakupy
PayPoOdroczone płatnościKliknij aby zobaczyć szczegóły
Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo.PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.
Pojemność
Marka
Symbol
5902560553994
Kod producenta
5902560553994
Stan
Nowy
Stan opakowania
oryginalne
Marka
Silcare
Rodzaj
kamuflujący
Kolor dominujący
róże i fiolety
Produkt wprowadzony do obrotu na terenie UE przed 13.12.2024
TAK

Base One Cover to maskujący żel UV o średniej gęstości. Ma 80% krycia, bardzo dobrze poziomuje się na płaszczyźnie paznokcia. Nadaje naturalny kolor, doskonale kamufluje płytkę i optycznie wydłuża paznokcie. Żel idealnie kryje przebarwienia i niedoskonałości. Można go bez problemu łączyć z innymi żelami. Idealny do french manicure.

  • wytrzymały
  • elastyczny
  • bardzo dobra przyczepność do tipsa oraz naturalnej płytki
  • średnia gęstość
  • bardzo dobrze poziomuje się na płaszczyźnie paznokcia
  • optycznie wydłuża paznokcie
  • jednofazowy

Sposób użycia:

Rozprowadzić żel Base One Clear na płytce paznokcia i utwardzić w lampie UV o mocy 36 W przez 2 minuty, a następnie nałożyć dwie cienkie warstwy żelu Base One Cover, każdą utwardzając w lampie UV o mocy 36 W przez 2 minuty.

Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Opinie o SILCARE żel UV Base One Cover 30 g

5.00
Liczba wystawionych opinii: 1
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
Kliknij ocenę aby filtrować opinie
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Żel bardzo trwały, super do french manicure lub sam jako kolor. Bardzo dobra jakość w niewygórowanej cenie.
2024-08-05
Grażyna, Klwow
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel