darmowa dostawa od 200,00 zł
14 dni na zwrot
Wysyłka w 1-2 dni
Premiera kolekcji Everybody stworzonej z Aleksandrą Sosfa! ZOBACZ!
AA MEN BEARD Żel oczyszczający do mycia brody i twarzy 150ml

AA MEN BEARD Żel oczyszczający do mycia brody i twarzy 150ml

19,38 zł
brutto / szt.
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: / szt.
Cena regularna: / szt.
14 dni na łatwy zwrot
Bezpieczne zakupy
PayPoOdroczone płatnościKliknij aby zobaczyć szczegóły
Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo.PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.
Symbol
5900116081670
Kod producenta
5900116081670
Produkt wprowadzony do obrotu na terenie UE przed 13.12.2024
TAK

Żel oczyszczający do brody i twarzy

Oferujemy Żel oczyszczający do brody i twarzy, który skutecznie usuwa zanieczyszczenia i pozostałości kosmetyków, zapewniając jednocześnie odświeżenie i komfort. Formuła tego produktu została stworzona z myślą o najbardziej wymagających brodaczach, dzięki czemu łatwo się rozprowadza i równie szybko zmywa.

Testowany dermatologicznie z udziałem osób z alergicznymi chorobami skóry, żel nie zawiera barwników i posiada hipoalergiczną kompozycję zapachową. Jego pH jest neutralne dla skóry, co sprawia, że jest odpowiedni dla wszystkich typów cery.

Zalety oczyszczającego żelu do mycia brody i twarzy:

  • Uczucie doskonałego odświeżenia
  • Zwężone pory skóry i gładka skóra
  • Miękka i elastyczna broda
  • Ukojenie podrażnień i brak uczucia ściągnięcia

Sposób użycia: Niewielką porcję żelu spień w dłoniach, rozprowadź na zwilżonej skórze twarzy i zaroście, następnie dokładnie zmyj. Aby zadziałać kompleksowo, dodaj do swojej pielęgnacji Olejek nawilżający i Krem pielęgnujący.

Skład (INCI): Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Lauramidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Avocado Oil Glycereth-8 Esters, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Sodium Chloride, Allantoin, Humulus Lupulus Extract, Cedrus Deodara Wood Extract, Panthenol, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Tocopherol, Citric Acid, Parfum
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel