darmowa dostawa od 200,00 zł
14 dni na zwrot
Wysyłka w 1-2 dni
Premiera kolekcji Everybody stworzonej z Aleksandrą Sosfa! ZOBACZ!
Nowość
Rituals The Ritual Homme Zestaw Kosmetyków Trial
Marka
Symbol
8719134185249
Kod producenta
8719134185249
RITUALS HOMME ZESTAW PREZENTOWY ŻEL POD PRYSZNIC ANTI-PERSPIRANT SCRUBZestaw z Homme Collection to doskonałe wprowadzenie do świata Rituals i idealny prezent dla bliskiej osoby lub dla siebie. W jego skład wchodzą trzy bestsellerowe produkty naszej marki: pianka pod prysznic w żelu, antyperspirant w sprayu oraz peeling węglowy do twarzy. Wszystko, czego potrzebujesz, do orzeźwiającej pielęgnacji w trzech krokach, która zapewni skórze oczyszczenie i zastrzyk energii.Kolekcja ta została stworzona po to, by zapewnić Ci uczucie świeżości przez cały dzień, nawet w stresujących chwilach.Zestaw zawieraHOMME SHOWER FOAM pianka w żelu pod prysznic (50 ml)HOMME ANTI-PERSPIRANT SPRAY antyperspirant w sprayu (50 ml)HOMME FACE SCRUB peeling do twarzy (70 ml)
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:

Rituals The Ritual Homme Zestaw Kosmetyków Trial

85,99 zł
brutto / szt.
14 dni na łatwy zwrot
Bezpieczne zakupy
pixelpixel