darmowa dostawa od 150,00 zł
14 dni na zwrot
Wysyłka w 1-2 dni

Szczoteczki do zębów

( ilość produktów: 150 )

Wybór szczoteczki do zębów – co musisz wiedzieć zanim podejmiesz decyzję?

Szczoteczka do zębów to podstawowe narzędzie, które, jeśli zależy nam na nieskazitelnym uśmiechu, musi znaleźć się w naszej łazience. Wybór tej idealnej szczoteczki do zębów nie należy do najłatwiejszych zadań.  Powinien on być dokonywany w oparciu o potrzeby konkretnej osoby. Na rynku spotykamy się zazwyczaj ze szczoteczkami sonicznymi, elektrycznymi i manualnymi o twardym, średnim bądź miękkim włosiu.

Miękka, średnia czy twarda – jaką szczoteczkę do zębów wybrać?

Osoby z dziąsłami wrażliwymi i krwawiącymi powinny wybierać szczoteczki o miękkim lub bardzo miękkim włosiu (np. Jordan Green Clean Ultrasoft), które niepotrzebnie, nie podrażnią ich dziąseł jeszcze bardziej. Osoby z dziąsłami normlanymi, bez większych problemów powinny z kolei wybierać szczoteczki do zębów o włosiu miękkim lub średnim. Włosie twarde w szczoteczkach powinno się wybierać po konsultacji ze stomatologiem. Jest stosunkowo agresywne i na własną rękę lepiej się na nie nie decydować.  

Szczoteczki do zębów do zadań specjalnych

W naszym sklepie poza klasycznymi szczoteczkami znajdzie także te dedykowane specjalnym zadaniom. Mamy dla Was szczoteczki do protez zębowych oraz szczoteczki do czyszczenia większych przestrzeni międzyzębowych.

Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 3777 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-22
Polecam
2024-07-19
Obsługa bardzo dobra.
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel