darmowa dostawa od 200,00 zł
14 dni na zwrot
Wysyłka w 1-2 dni
Premiera kolekcji Everybody stworzonej z Aleksandrą Sosfa! ZOBACZ!
FARMONA RADICAL Zestaw prezentowy Szampon + Serum + Mgiełka
Marka
Symbol
5900117980576
Kod producenta
5900117980576
Seria
Produkt wprowadzony do obrotu na terenie UE przed 13.12.2024
TAK

Zestaw pielęgnacyjny do włosów

Oferujemy zestaw pielęgnacyjny składający się z szamponu, serum i mgiełki, które pomogą Ci zadbać o zdrowie i piękno Twoich włosów.

Szampon delikatnie oczyszcza włosy, serum nawilża i regeneruje, a mgiełka dodaje blasku i chroni przed szkodliwym działaniem środowiska.

Skład: Aqua, Sodium Lauryl Sulfate, Glycerin, Panthenol, Hydrolyzed Keratin, Parfum, Benzyl Alcohol, Citric Acid.
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:

FARMONA RADICAL Zestaw prezentowy Szampon + Serum + Mgiełka

37,90 zł
brutto / szt.
14 dni na łatwy zwrot
Bezpieczne zakupy
pixelpixel