Yoshi Easy PRO Gel UV LED Cover Light 50ml
Yoshi Easy PRO Gel UV LED Cover Light 50ml
Odkryj Yoshi Easy PRO Gel UV LED Fresh Pink, idealny żel do stylizacji paznokci, który łączy w sobie elegancję i funkcjonalność. Ten piękny odcień covera oferuje krycie na poziomie 40%, co sprawia, że paznokcie zyskują ładny, zdrowy kolor.
Żel doskonale sprawdzi się w stylizacjach typu Princess Nails oraz u klientek, które preferują mniej intensywne odcienie. Jego samopoziomująca konsystencja oraz elastyczność ułatwiają pracę, co czyni go idealnym do uzupełnienia paznokci oraz szybkiej korekty salonowej.
- Wygodny w aplikacji
- Bardzo łatwy w opiłowaniu
- Odporny na czynniki zewnętrzne
- Nie zapowietrza się
- Nie odpryskuje
- Obniżona temperatura polimeryzacji - brak pieczenia w lampie
Czas utwardzania wynosi od 60s do 90s w lampie LED oraz 120s w lampie UV, natomiast czas do zacisku to zaledwie 6s – 10s.
Wybierz Yoshi Easy PRO Gel UV LED Cover Light i ciesz się pięknymi, zdrowymi paznokciami, które zachwycą każdego!