MEXX Mgiełka zapachowa do ciała Summer Daydream dla Niej - Limited Edition 250 ml
Mgiełka do ciała MEXX Summer Daydream to marzycielski kwiatowo-owocowy zapach, który przywołuje beztroskie chwile lata, kiedy ciepło słońca przypomina, aby się zatrzymać i cieszyć się chwilą. Pozwól, aby ten limitowany letni zapach przeniósł Cię do spokojnego, letniego dnia z turkusowo-niebieskim niebem, które rozpływa się w lśniącej wodzie.
Spryskaj mgiełką całe ciało, aby otoczyć się niebiańskim zapachem. Każda aplikacja uwalnia letnią fantazję i pozwala odpłynąć w marzenia. Piękna mieszanka delikatnych kwiatowych nut i soczystych owocowych tonów koncentruje się na kobiecym bukiecie płatków róż z nutami świeżej frezji i słodkiego jaśminu oraz soczystym akordzie malin i granatów. Gdy zapach się uspokaja, drzewne i bursztynowe nuty zapewniają bogate ciepło.
- Wegańska formuła
- Testowany dermatologicznie
- Limitowana edycja
Używanie: Spryskaj mgiełką całe ciało, unikając okolic oczu. Produkt łatwopalny. Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Trzymać z dala od ognia lub innych źródeł ciepła. Chronić przed dziećmi. Nie stosować na podrażnioną lub uszkodzoną skórę.
Skład (INCI): ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, GLYCERIN, PARFUM/FRAGRANCE, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, ETHYLHEXYL SALICYLATE, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES, HEXAMETHYLINDANOPYRAN, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, LINALOOL, LIMONENE, CITRONELLOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, DIMETHYL PHENETHYL ACETATE, CITRUS AURANTIUM PEEL OIL, CITRUS LIMON (LEMON) PEEL OIL, ALCOHOL, GERANIOL, PINENE, TRIS(TETRAMETHYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRATE, CITRAL, RED 33 (CI 17200), YELLOW 5 (CI 19140), BLUE 1 (CI 42090).