darmowa dostawa od 200,00 zł
14 dni na zwrot
Wysyłka w 1-2 dni
Premiera kolekcji Everybody stworzonej z Aleksandrą Sosfa! ZOBACZ!
Caramel Kiss Mgiełka zapachowa 250 ml - JEAN MARC

Caramel Kiss Mgiełka zapachowa 250 ml - JEAN MARC

19,54 zł
brutto / szt.
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: / szt.
Cena regularna: / szt.
14 dni na łatwy zwrot
Bezpieczne zakupy
Symbol
5908241733419
Kod producenta
5908241733419

Caramel Kiss Mgiełka zapachowa 250 ml - JEAN MARC

Odkryj wyjątkowy zapach mgiełki Caramel Kiss od marki JEAN MARC, która przeniesie Cię w świat słodkich, karmelowych nut. Ta mgiełka zapachowa o pojemności 250 ml to idealny wybór dla osób, które pragną dodać sobie odrobiny słodyczy i elegancji na co dzień.

  • Intensywny zapach: Mgiełka Caramel Kiss łączy w sobie nuty karmelu, wanilii i delikatnych kwiatów, tworząc harmonijną kompozycję.
  • Uniwersalne zastosowanie: Doskonała do stosowania na skórę, włosy oraz odzież, zapewniając długotrwały efekt zapachowy.
  • Stylowe opakowanie: Elegancka butelka 250 ml z atomizerem, która ułatwia aplikację i jest idealna do zabrania w podróż.
  • Wysoka jakość: Produkt stworzony z dbałością o detale, gwarantujący satysfakcję i przyjemność z użytkowania.

Zamów mgiełkę Caramel Kiss już dziś i ciesz się niezapomnianym zapachem, który podkreśli Twoją osobowość i doda pewności siebie w każdej sytuacji.

Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel