THE SAEM Zestaw Ochronny SPF50+ – JEJU SUN GEL + ECO EARTH PINK SUN CREAM
Dwupak bestsellerowych kremów przeciwsłonecznych marki THE SAEM to idealna propozycja dla osób poszukujących skutecznej ochrony przeciwsłonecznej w różnych formułach – lekkiego żelu i tonującego kremu. Zestaw sprawdzi się zarówno w codziennej pielęgnacji, jak i jako produkt sezonowy lub prezentowy.
JEJU FRESH ALOE SUN GEL SPF50+ PA++++ (50 ml)
Lekka, żelowa formuła z ekstraktem z aloesu z wyspy Jeju zapewnia intensywne nawilżenie, ukojenie i szybkie wchłanianie bez efektu lepkości.
Polecany do skóry mieszanej, tłustej i normalnej. Idealny pod makijaż.
ECO EARTH POWER PINK SUN CREAM SPF50+ PA+++ (50 g)
Krem przeciwsłoneczny z filtrami mineralnymi o lekko tonującym, rozświetlającym wykończeniu. Wyrównuje koloryt skóry, rozjaśnia cerę i działa łagodząco dzięki zawartości ekstraktów roślinnych.
Rekomendowany do skóry suchej, wrażliwej i naczynkowej.
Wysoka ochrona SPF50+ PA++++ – skuteczna ochrona przed promieniowaniem UVA i UVB
Różnorodność formuł – żel + krem o odmiennych wykończeniach
Składniki pielęgnujące – aloes, filtry mineralne, ekstrakty roślinne
Estetyczne i praktyczne opakowania – przyciągają uwagę i są wygodne w użyciu
Zestaw całoroczny – odpowiedni do codziennego użytku i podróży
Ten pakiet to doskonałe rozwiązanie dla klientów, którzy oczekują skuteczności, komfortu i różnorodności w ochronie przeciwsłonecznej.