darmowa dostawa od 200,00 zł
14 dni na zwrot
Wysyłka w 1-2 dni
Premiera kolekcji Everybody stworzonej z Aleksandrą Sosfa! ZOBACZ!
Nowość
NEESS Pen do Nail Art 2451 Czarny

NEESS Pen do Nail Art 2451 Czarny

7,64 zł
brutto / szt.
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: / szt.
Cena regularna: / szt.
14 dni na łatwy zwrot
Bezpieczne zakupy
Marka
Symbol
5907549224513
Kod producenta
5907549224513

NEESS Pen do Nail Art 2451 Czarny

Odkryj nowy wymiar stylizacji paznokci z NEESS Pen do Nail Art 2451 w kolorze czarnym. Ten innowacyjny długopis do zdobienia paznokci to idealne narzędzie dla każdej miłośniczki manicure, która pragnie dodać swoim paznokciom wyjątkowego charakteru.

  • Precyzyjny aplikator: Dzięki cienkiej końcówce, możesz z łatwością tworzyć skomplikowane wzory i detale.
  • Intensywna czerń: Głęboki kolor sprawia, że Twoje zdobienia będą wyraziste i atrakcyjne.
  • Wszechstronność: Idealny do zdobień, rysunków oraz napisów na paznokciach.
  • Łatwość użycia: Wystarczy nacisnąć, aby uzyskać idealną ilość produktu, co ułatwia pracę nawet początkującym.

Zainspiruj się i stwórz niepowtarzalne stylizacje, które zachwycą wszystkich dookoła. NEESS Pen do Nail Art 2451 Czarny to must-have w każdej kolekcji akcesoriów do manicure. Nie czekaj - dodaj odrobinę sztuki do swojego manicure już dziś!

Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel