darmowa dostawa od 200,00 zł
14 dni na zwrot
Wysyłka w 1-2 dni
Premiera kolekcji Everybody stworzonej z Aleksandrą Sosfa! ZOBACZ!
Nowość
NIVEA Zestaw prezentowy męski Feel so Calm ( Żel pod prysznic 250ml + Balsam po goleniu 100ml + Pianka do golenia 200ml)

NIVEA Zestaw prezentowy męski Feel so Calm ( Żel pod prysznic 250ml + Balsam po goleniu 100ml + Pianka do golenia 200ml)

85,63 zł
brutto / szt.
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: / szt.
Cena regularna: / szt.
14 dni na łatwy zwrot
Bezpieczne zakupy
Marka
Symbol
5900017102733
Kod producenta
5900017102733

NIVEA Zestaw prezentowy męski Feel so Calm

Poczuj się uspokojony i odprężony dzięki temu ekskluzywnemu zestawowi prezentowemu męskiemu od NIVEA. Zawiera trzy niezbędne produkty do codziennej pielęgnacji: Żel pod prysznic o pojemności 250ml, Balsam po goleniu 100ml oraz Piankę do golenia 200ml. Doskonały pomysł na prezent dla mężczyzny, który ceni sobie luksus i profesjonalną pielęgnację. Pozwól sobie na chwilę relaksu i zadbania o swoją skórę z Feel so Calm!

  • Żel pod prysznic 250ml
  • Balsam po goleniu 100ml
  • Pianka do golenia 200ml
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel